website statistics

Kış Sezonu Yeni Pantolon Trendiyle Tanıştınızmı

Malum kış geliyor. Kışın en çok tercih edilen giysilerinden biri olan pantolonlarda, dolaplarda yazlık tiril tiril eteklerin yerini almaya başladılar bile. Hal böyle olunca yeni merak konumuz bu kış hangi pantolon tarzlarının moda olacağı. İspanyol paça, dar paça, kadife, kot vesaire içinden hangi pantolon kombinleri gözde olacak? Siz bu sorunun yanıtını düşüne durun; biz modaya ayak uydurmaya çalışanlara birkaç öneri de bulunmaya çalışmaya başlıyoruz bile. Hadi gelin 2017 kış sezonu pantolon trendlerine yakından bakalım.

Baskılı Modası

baskili-jean-pantolon-modasi

Bu yılın pantolonlarda en  moda ürünü baskılı pantolonlar olacak. Özellikle kot pantolonların üzerine disney baskılar son derece moda olacak bu kış. Bunun dışında taş baskılar da yine tercih edilenler arasında olacak. Bu kış tarzınızla fark yaratmak ve modaya ayak uydurmak istiyorsanız, sizde şimdiden dolabınızda bu tarz pantolonlardan bulundurmaya başlarsanız iyi edersiniz.

Yine Yeniden Kadife

kadife-pantolon-jean kadife-pantolonlar

Geçen 2 sezona da damgasını vuran kış kombinleri kadife elbiseler olmuştur. Bu yıl ise kadifeyi pantolonlarda daha sık göreceğiz. Hatta dar paça, İspanyol paça ve bel bölgesi lastikli, eşortman tarzı kadife pantolonlara bile rastlayabileceğinizi söyleyebiliriz. Bu sezon kadife pantolonları sokaklarda, kafelerde, hatta davetlerde görürseniz sakın şaşırmayın.

Desenli Pantolon ile Gözleri Üzerinize Çekin.

cicek-desenli-pantolonlar

Yeni sezonun son diğer trend sürprizi ise desenli dar pantolon çeşitleri. Bu pantolonlar yazlıklardan fırlamışçasına renkli görüntüleriyle, kışınızı renklendirerek, kışın o kasvetli havasından sizleri biraz olsun çıkartacaktır. Her çeşit desenli dar pantolonu bu sezon vitrinlerde görebileceksiniz. Yavaş yavaş giyimde yaz-kış farkı kalkmaya başlarken, bu pantolon trendlerinin moda olmasına şaşmamak gerek.

tarz-tarz-jean-pantolonlar

Gördüğünüz gibi, pantolon kombinlerinde bu kış oldukça şaşıracağınız ürünler var. Aslına bakarsanız modadaki sürekli değişim ve uçuk tarzların tercihindeki artış, bu denli masum trendlere şaşırmamak gerektiğini öğretiyor bize. Ancak artık tarz yaratma ve modaya ayak uydurmak isteyenler, biraz daha fazla mesai ayırarak, trendleri yakından takip etmeliler. Böylelikle modanın gerisinde kalmadan sezonluk kombinlerinizi kolaylıkla yaratabilirsiniz. Biz de elimizden geldiğince bu konuda size yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Diğer yazılarımıza bakmayı unutmayınız.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

  Leyla 26 Ocak 2017 Cevapla
0 0

2016 kış sezonuna bol bol pantolon kombiniyle girdim burdaki kombinlerde hoş.