website statistics

Vintage Elbise ve Tunik Modelleri

Vintage elbise ve tunik modelleri ile geçmişin modasını bugünden yakalayın. Geçmişten kopamıyor ve aynı zamanda modayı yakalamak istiyorsanız, vintage elbise ve tunik modelleri tam size göre. Günümüzün popüler bir moda akımı olan vintage geçmişi günümüz modasıyla harmanlayarak sizlere sunuyor. Vintage moda akımı ile geçmiş yıllarda moda olan kıyafetler bugünün çizgileriyle yeniden harmanlanıp sizlere sunuluyor. Vintage modası ile eskiye olan özlem bittiği gibi geçmişte ve günümüzde moda olan akımlardan da geri kalmıyorsunuz. Geçmiş ile bugün arasında bir köprü olan vintage akımı 19. Yüzyıl ortalarında başlamıştır. Özellikle 20. Yüzyıldan önceki çizgiler vintage moda akımı kapsamına girmektedir.

 

Vintage Modası ile Ortamın Havasını Değiştirin

Vintage elbise ve tunik modelleri

Vintage elbise ve tunik modelleri ile bulunduğunuz ortamda farklı ve nostaljik bir hava katmanızın yanı sıra hem geçmişin hem de bugünün modasına uygun giyindiğiniz için dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

 

Vintage modasını tek parça olarak, bir elbise ile yansıtabileceğiniz gibi vintage bir tunik ile de yansıtabilirsiniz. Vintage tarzı tunikleriniz ile farklı kombinasyonlar yaparak bugünün çizgileriyle geçmişin çizgilerini birleştirebilirsiniz. Örneğin mavi tonlarında puantiyeli bir tunik ile mavi renkli bir kot pantolonu kom binleyebilirsiniz. Özellikle kapalı bayanların rağbet ettiği tunikler ile şıklığınızdan taviz vermeden modaya uygun giyinebilirsiniz. Seçtiğiniz kombine –pantolon ve tunik- uygun renkte bir eşarp ile eşlik edebilirsiniz.

Vintage elbise ve tunik modelleri

Vintage tunik modelleriyle günlük yaşamınızda şıklığı yakalayacağınız gibi özel günlerde de vintage elbiselerle şıklığı ve zarafeti yakalayabilirsiniz. Puantiyeli, çizgili, çiçek desenli farklı renk ve tarzlardaki vintage elbiseleri özel günlerde kullanabileceğiniz gibi günlük olarak da kullanabilirsiniz. Vintage elbise ve tunik modelleri ile günlük giyim tarzınızdan ödün vermeden modanın nabzını yakalayabilirsiniz. Vintage elbise ve tunik modelleri ile her ortamda ve her zamanda daima şık olabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki vintage elbise modelleri ile ilgili galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

0 0

Çok şık ve güzel modeller, gerçektende bayanların dikkatini çekecektir.

0 0

Özellikle bazı geçelerde eski tarz kıyafetleri çok seviyorum.