website statistics

Gelinlerin Gözdesi: Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayallerini süsleyen düğün törenleri için öncelikli ihtiyaç tabii ki de göz nuru gelinlik. Günümüzde çeşit çeşit modeller renk renk tasarımlar her zevke ve her bütçeye hitap eden modeller bulmak çok kolay. 2016 yılı içerisinde olmamıza rağmen moda öncüleri tarafından görücüye çıkan 2017 gelinlik modellerinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var. Beğendiğiniz gelinlik modeli vücudunuza uygun olmayabilir. Özellikle vücudunuzun tipine ve size nasıl bir modelin yakışacağına, kusurlarınızı kapatacağına bakmalısınız. Bu durumda size en uygun olan gelinlik modelleri ise sırt dekolteli gelinlik modelleri olacaktır. Bu modeller ile ilgili birkaç örnek incelecek olursak:

Balık Model Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Gelinlerin Gözdesi: Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Balık model gelinlikler dekolteyi seven ve kullanan kadınlar için her zaman uygun olmaktadır. Göğüs dekoltesinden hoşlanmayanlar için sırt dekoltesi bulunmaz nimet. Sırt dekoltesi gelinliklerde sıklıkla kullanılan ve uzun boylu kadınların tercih ettiği balık gelinlik modellerinde de sırt dekoltesine sıklıkla rastlanmaktadır. Şık, zarif ve havalı bir görünüm elde etmek istiyorsanız mutlaka sırt dekoltesi V şeklinde olan kayık modelleri incelemelisiniz. Bu modeller gelin adayları arasında oldukça popülerdir.

Dar Tip Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli

Gelinlerin Gözdesi: Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

 

Prenses gelinlik modelleri ise basenleri fazla olan kadınlar arasında popüler ve eğer basenlerinizden rahatsız iseniz bu model ile rahatlıkla kapatabilir ve kabarık prenses gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Sırt dekolteli prenses gelinlikler ise 2016’da oldukça tercih edilen trend modeller arasında yerini almakta. Kayık dekoltelerin yanı sıra V şeklindeki sırt dekolteleri de yine gelin adaylarının favorileri arasında. Sık sık kullanılan bu modeller ile hayallerinizin gelinliğine ulaşabilirsiniz. Çok sade bir görünüm istemiyor iseniz tül, taş ya da dantel detayları ile gelinliğinizi özelleştirebilir ve hareket katabilirsiniz. Bu sayede bütün gözler sizin üzerinizde olacaktır.

Dilerseniz sırt dekolteli gelinlik modellerinin bulunduğu galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.