website statistics

Sezonun En Tuhaf Modası: Ters Gömlekler

Absürd Ters Gömlek Modası

ters-gomlek-modasi-2

Gömlek denince aklınıza neler geliyor? Beyaz gömlek, kareli gömlek, keten gömlek, kot gömlek vesaire değil mi? Peki hanginizin aklına ters gömlekler geliyor? Evet, yanlış duymadınız, ters gömlek. Bu sezonun en şaşırtan ama bir o kadar da en tarz modasını ters gömlekler oluşturuyor. Bu yüzden sokaklarda gömleğini ters giyen birilerine rastlarsanız, gözlerinizi kocaman açıp şaşkın şaşkın bakmayın. Ters gömlek geçen ilkbahar-yaz sezonundan beri oldukça moda gibi görünüyor. İlk çıktığında şaşkınlıkla karşılansa da aslına bakarsanız kısa sürede benimsendi ve tarz yaratmak isteyenlerin tercihleri arasında çoktan yerini aldı. Üstelik ters gömlek seçeneği de, tıpkı normal gömleklerde olduğu gibi son derece fazla. Normal gömleğin üretildiği her kumaştan, her modelden, her tasarımdan üretilebiliyor bu ters gömlekler. Tabi ki de normal gömleklerin kombinlenebildiği pek çok şeyle de kombinlenebiliyor. Ayrıca ters gömleklerinize kolyelerinizi de tersten takarak farklı ve hoş bir görünüme de kavuşabiliyorsunuz.

Çizgili Ters Gömlekler Revaçta

ters-gomlek-modasi

Ters gömleklerde en çok tercih edilen modele bakacak olursak, kesinlikle çizgili modeller olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle boyuna çizgili ters gömleklere çok sık rastlayabilirsiniz. En çok tercih edilenlerde ikinci sırayı ise, kombinlenme rahatlığı açısından düz beyaz olan ters gömlekler alıyor. Düz beyaz renkteki ters gömlekler hemen her renkle doğru kombinlendiğinden tercih sebebi olabilmektedir.

Terslik Her Yere Yayılıyor

ters-gomlek-kombinleri ters-gomlek-modasi-3

 

Son dönemlerin bir diğer modası olan gömlek elbiselerde de artık ters olan tarzlara rastlamak mümkün. Nasıl ki normal gömleklerin elbiseleri oluşturuluyorsa, bu ters gömleklerin de yine elbise formuna dönüştürülmüş modellerini görmeniz mümkün.

Ayrıca ters gömleklerinizi hem pantolanlarla hem de eteklerle kombinlemenizde de bir sıkıntı yok. İki türlü kullanımda da orijinal bir görünüm elde edebilir ve fark yaratabilirsiniz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.