website statistics

Rengarenk Fiyonklu Vans Ayakkabı Modelleri

Vans, son yıllarda oldukça popüler olan kumaş ayakkabı üreten ve gençlere hitap eden modelleri olan bir ayakkabı imalatçısıdır. Vans, Kaliforniya’da kurulmuş olan ve kuruluş amacı skateboardıng ve sörf yapanlar için özel ayakkabı üretmek olan bir ayakkabıcıdır. Ülkemizde ve tüm dünyada popüler hale gelmiş olan vans ayakkabı modelleri özellikle gençler tarafından çok beğeni toplamış ve daha uzun yıllar bu popülerlik devam edeceğe benziyor.

Fiyonklu Vans Ayakkabı Modelleri

Fiyonklu Vans Ayakkabı Modelleri

Vans ayakkabıların özelliği kumaş olmasıdır, kumaş olması dolayısıyla rahat ve kullanışlı bir ayakkabıdır. Fiyonklu vans ayakkabı modelleri şirin ve sevimli olmasının yanı sıra çok rahat bir ayakkabıdır. Özellikle genç kızların çok severek giydiği Vans ayakkabılar renkleri ile de göz alıcı ayakkabılardır. Mor, kırmızı, beyaz, pembe, lacivert, mavi, yeşil aklınıza gelebilecek her renkten üretimi yapılmış bir modeldir. Alt taban kısmı özel kaymaz taban malzemesinden yapılmıştır. Sıcak yaz günlerinde şortlarla, eteklerle, elbiselerle kullanım için harika bir modeldir. Genç kızların ayaklarını süsleyen süper ayakkabılardır.

 

Üst kısmında kocaman bir fiyonk bulunmaktadır ve bu fiyonk sayesinde ayakkabı farklı bir havaya bürünmektedir. Normal bir bez ayakkabı görünümü varken bu fiyonk sayesinde çok havalı ve gösterişli, şık bir ayakkabı olmaktadır. Pantolonla kombin yapıldığı zaman da güzel bir kombin oluşturan Vans ayakkabı ile ayaklarınızı güzelleştirin. Cıvıl cıvıl ayaklar ile şirin kızlar sokaklarda gözleri dolduruyor. Bez ayakkabı olmasının verdiği konforla sıcak yaz günlerinde ayaklarınız terlemeden ferah zamanlar geçirirsiniz.

 

Şortlarınızın, elbiselerinizin rengine göre renk seçerek daha güzel görünümler elde edebilirsiniz. Fiyonku ile kıyafetinizin farklı yerlerinde bütünlük sağlayacak parçalar oluşturabilirsiniz. Blue jeanlerle mükemmel bir bütünlük sağlayan Vans fiyonklu ayakkabılarınızı farklı renk seçenekleri olan modellerden alıp giyebilir ve harika kombinler yaratabilirsiniz.

Dilerseniz fiyonklu vans ayakkabı modellerinin bulunduğu galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

1
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.