website statistics

Kış Ayları ve Spor Yapma Gerekliliği

Kış ayları ve spor alışkanlığı, vücudumuzu dinç tutmamıza enerjimizi yükseltmek için beslenmemize de dikkat etmeli böylece formumuzu da korumaktan geri durmamalıyız. Çünkü bir iki ay sonra bitecek olan kış mevsiminden yadigar kilolarla, bahar ve yaz aylarında hiç rahat edemeyeceğimiz çok açık. Üstelik tüm kıyafetlerin güzel durması için fit bir görünüme de sahip olmalıyız, yoksa modanın ve stillerin bizimle bir alakası kalmayacak.

Protein ve vitaminleri eşit almalıyız

Proteinler ve vitaminler

Öncelikle spor hastalıklardan korur, kırmızı ete yönelip sırf protein deposudur deyip vitamin almayı ihmal etmeyin, protein kadar vitamininde önemli olduğunu unutmamalıyız. Daima meyve yemiyor ya da yiyemiyorsak, vitamin ve mineral içeren besin destek ürünlerinden de yararlanabiliriz, böylece hemen her yerde meyve yemeğe uğraşmaz hızlı ve patik şekilde vitamin ihtiyacımızı karşılayabiliriz. Burada önemli olan; besin destek gruplarında,adı şanı duyulmadık, alalede firma ve markaları kesinlikle kullanmamamız gerekli.

Son zamanların akımı : Zayıflama Ürünleri

Zayıflama paketi akımı

Sağlığı ve kışın etkilerini suistimal edecek bir çok ürün var, bilindik ve en azından eczacınıza danışıp alacağınız ürünlerden korkmayın.Bununla beraber gün içinde bariz uykunuz geliyor ya da kendinizi yorgun hissediyorsanız,bu aralar popüler ve gerçekten de işe yaradığı görülen “ginseng” içerikli tanınmış markaların ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Bir kaç fincan kahve de işe yaradığı gibi her halikarda sağlığınıza yararlıdır. Öncelikle vücudunuzu tanımalı, neye ihtiyacı olduğunu gözlemlemelisiniz, bunun sonucunda sadece kış mevsimi değil her mevsimi sorunsuz atlata bilirsiniz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

2 0

Bir türlü eritemedim kiloları umarım bu kış eriticem, size zahmet meyvelerin içinde bulunan vitaminlerin bilgisini verirmisiniz.