website statistics

Vazgeçilmeyen Moda: İspanyol Paça Pantolon Modelleri

2016 yılına damgasını vuracak olan ispanyol paça pantolon & jean ve dalgıç kumaş pantolon, moda dünyası otoriteleri tarafından onaylandı ve kış sezonu vitrinlerini doldurmaya başlamış durumda. İspanyol paça ülkemizde seksenler dönemi vazgeçilmesi olmasına karşın dünya modasında her 3 senede tekrar tekrar gündeme gelmektedir. Dünya modası geçmişe olan bağlılığıyla ve arzusuyla her sene yeniliklerin yanında geçmişinde hala içimizde olduğunu bizlere gösteriyor. Son olarak 2016 kışına damgasını vuracak Dalgıç Kumaş İspanyol Paça Jean Modelleri ile moda dünyası geçmişin geleceğimiz olduğunu gösterdi bizlere. 70lerden günümüze kadar ulaşan İspanyol paçalar her çeşitliyle her zaman moda olmuştur.

 

Zayıf bayanlar için İspanyol Paça Pantolon

İspanyol Paça Pantolon Kombinleri

Moda ikonları ve dünyaca ünlü tasarımcılar için elbiseler vücutlara göre yapılır. Her vücut tipinin kendine has kullanması gereken kıyafet tarzları vardır. Zayıf ve uzun bayanlar için İspanyol paça onları daha uzun göstermeye yardımcı bir giysidir. Dar bluzla kombin edilen ve özelikle polyester kumaş ve saten kumaş tercih eden bayanlar beyaz renkli bluzlarla, büyük küpe ve takılarla süsledikleri zaman şık bir görüntü sergileyeceklerdir. Dalgıç kumaş İspanyol paçada modelleri hemen hemen her vücut tipinde kullanılması önerilen ayakkabı dolgu taban topuklulardır. Koyu renk İspanyol paça giyenler için her zaman koyu topuklular önerilir. Sakın stiletto gibi bir yanılgı içerisine düşüp güzel görüntünüzü heba etmeyin.

 

Kilolu bayanlar için İspanyol Paça Modelleri

Kilolu Bayanlar İçin İspanyol Paça Pantolon

İspanyol paça kilolu bayanlar için müthiş bir giysi. Ayak dizinden başlayan ve paçaya doğru genişleyen tarzı ile kilolu ve basen problemi yaşayan bayanlar fazla kilolarını bu pantolon ile kapatabiliyorlar. Parlak olmayan kumaş tercih etmesi gereken kilolu bayanlar için öneriler koyu renklerin ağırlıklı kullanılmasıyla süet kumaşıdır. Mat kumaşlar kilolu bayanları İspanyol Paça ile bir nebze daha zarif gösterecektir. Özelikle koyu renk İspanyol paça tercih eden kilolu bayanlar için koyu gömlekler önerilmekte. Yine vücut tipi ayırmaksızın ayakkabı tercihi dolgu taban topuklu ayakkabılardır.

 

Aşağıdaki fotolarda diğer İspanyol paça pantolon kombinleri bulabilirsiniz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

[…] 2016 yılına damgasını vuracak olan ispanyol paça pantolon & jean ve dalgıç kumaş pantolon, moda dünyası otoriteleri tarafından onaylandı ve kış sezonu vitrinlerini doldurmaya başlamış durumda. İspanyol paça ülkemizde seksenler dönemi vazgeçilmesi olmasına karşın dünya modasında her  […]