website statistics

Gelinlerin Gözdesi: Kabarık Gelinlik Modelleri

2016 yılını yavaş yavaş geride bıraktığımız bu günlerde görücüye çıkan modanın öncüleri 2017 Kabarık Gelinlik modelleri ve diğer gelinlik modellerini bir bir görücüye çıkarıyor. Her genç kızın hayallerini süsleyen evlilik töreni için ise gelinlik olmazsa olmaz. Peki, siz bu mutlu gününüzde giyeceğiniz gelinlik modelini seçtiniz mi? 2017 yılının yeni gelinlik modellerini incelediğimizde kabarık modeller göze çarpmakta. Bunları iki başlık altında toplarsak:

Straplez kabarık gelinlik modelleri

Geinlerin Her Daim ilk Gözdesi Olan Kabarık Gelinlik Modelleri

Straplez kabarık gelinlikler tabi ki ilk sırada. Çünkü popüler olan bu modeller her sene olduğu gibi bu sene de birçok kadının ilk tercihi. İddialı giyinmeyi seven kadınlar için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Bu gelinliklerin etek kesimi kabarık olduğundan strapleze ayrı bir hava katarak bu özel gününüzde size ayrı bir sadelik ve şıklık katıyor. Straplez gelinliklerin göğüs kısmı işlemeli olanları daha modern bir görünüm sağladığı için daha çok tercih ediliyor ve daha hoş bir görünüm sağlıyor. Göğüs kısmına hareket katmak isteyen gelin adayları tül, taş işlemeleri ya da dantel ile de ayrı bir hava katabilir. Sadece göğüs kısmında kalmayıp bel kısmına da işlemeler yapılabiliyor. Bu da etek kısmının daha şık gözükmesini sağlıyor.

Askılı Kabarık Gelinlik Modelleri

Geinlerin Her Daim ilk Gözdesi Olan Kabarık Gelinlik Modelleri

Askılı gelinlikler ise birçok gelin adayının ilgi gösterdiği ve Straplez modellere nazaran daha rahat kullandığı model. Bu kategoride birçok alternatifiniz bulunuyor. Bunlardan ilki standart askılılar. Sade ve şık gözükmek isteyen kadınları tercihidir. Omuzlardan inen kalın askılar ince işlemeli, dantelli, taş işlemeli ya da tül olarak tercih edilebilir. Bu tamamen sizin zevkinize kalıyor. Diğer bir model ise kayık yaka gelinlikler. Omuz dekoltesi tercih eden gelin adayları için bu gelinliklerde askılar genellikle işlemeli ya da daha kalın ve tül detaylı dikiliyor.

Dilerseniz kabarık gelinlik modellerinin bulunduğu galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.