website statistics

Gece Kıyafeti İçin Kot Pantolon Kombini

Kot pantolonlar hemen herkesin günlük hayattaki en önemli kurtarıcılarıdır. Son dönemlerde renkli pantolonlar furyasına eklenerek rengarenk üretilen kotların varlığı da bu özelliğinin üzerine deyim yerindeyse ballı kaymak olmaktadır. Önde gelen kot markaları için yeni telaş ise, günlük hayatın vazgeçilmezi olan bu kotları gece hayatına da taşımak; hatta gece hayatının da vazgeçilmezi kılabilmektir. Peki hangi kot modelleri gece giyime uygun ya da kotları hangi giysilerle kombinleyerek gece hayatına uygun bir hale sokabiliriz? İşte bu soruların yanıtını bulmak kot pantoları gece giyiminin vazgeçilmezleri arasına sokabilmek adına kilit öneme sahiptir. Biz de sizler için bu sorulara verebileceğimiz yanıtlardan kısa bir derleme yaptık. Umarız yardımcı olabilecek önerilerle, sizin de gece kıyafetlerinizde kot pantolon kombini oluşturmanıza yer vermenizi sağlayabiliriz.

Payetli Üstlerle Kombinlemek

payetli-ust kot-pantolon-ustune-bluz

Kotları, gece hayatına sürüklemenin en kolay ve şık yolu, onları payetli giysilerle kombinlemek. Bu payetli giysiler; bazen bir ceket olabilir, bazen bir büstiyer, bazen sıradan ama gösterişli bir bluz… Hangisi olursa olsun kot modelleri seçeneklerinin üzerinde son derece şık duracak ve onlara adeta abiye havası katacaktır. Bu nedenle siz de kot pantolon kombini fikirlerinizi gece giyiminizin bir parçası haline getirmek istiyorsanız hemen payetli giysiler alışverişine başlayabilirsiniz.

Şık Bluzlar İle Kot Pantolon Kombini

payetli-ust kot pantolon kombini

Abiye bluzları kotlarla hiç denediniz mi? Bu ikili kombinasyon hiç de abes durmamakta ve kotlarınızı gece kombinlerine taşımanızda size son derece yardımcı olmaktadır. Abiye oldukları için kotlarla kombinlemeye korktuğunuz bu bluzlar aslında kotlarla bir araya geldiklerinde harikalar yaratabilirler. Daha önce denemediyseniz, siz de bu kombini deneyerek fark yaratabilir ve gece kıyafetleriniz arasına kotları alabilirsiniz.

Renkli Kotların Şık Giysilerle Kombini

renkli kot pantolon kombini

En başında kontlarında renkli pantolonlar furyasından nasibini aldığından bahsetmiştik. Gerçekten de öyle, renkli kot markaları ürünleri son derece şık durmakta ve kombin olanağı daha fazla olabilmektedir. Sizde şık bluzlarınıza uygun renkli kot pantolon kombini tercih ederek tarzınızda bir değişim yaratırken, aynı zamanda son derece şık olabilirsiniz.

Diğer yazılarımıza da göz atmayı unutmayınız.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

 Melek 7 Kasım 2016 Cevapla
0 0

Renkli jean kombini çok iyi duruyor