website statistics

Evde Yapılabilecek Topuz Saç Modelleri

Uluslararası bir saç modeli olan topuz saç modelleri Amerika’da, Avrupa’da, Anadolu’da, Asya’da hatta Holywood yıldız oyuncularında bile önemli bir yer tutuyor olması topuz modelinin hala devamlılığını sağlıyor.

Topuz gerçekten de hoş ve tatlı bir görünüm sağlıyor. Topuz saç modellerinin yeri ve önemi o kadar çok ki her türlü saç için topuz modeli yapılabilmektedir. Onun için benim saçım topuz olmuyor diyerekten kendinizi sakın üzmeyin! Çünkü her türlü saç modeline her türlü saç rengine topuz modeli yapılabilmektedir. En hoş görünen topuz modellerini üzerinde taşıyan saç modellerini Modasahili sizin için araştırdı ve yazdı. Düğümlü yapılan topuzlarkıvırcık saçlara yapılan topuzlar tabi ki de kıvırcık saçlara ense topuzu hoş görünüyor, örgü şeklinde topuz modelidağınık topuz bir de basit topuzu modellerini sizin için araştırdık sizin için yayınladık.

Düğümlü Topuz Saç Modeli

Düğümlü Topuz Saç Modelleri

Düğümlü topuz saç modelleri yapmak çok kolaydır. Hem artık videolarımız da var bu bağlantıya tıklayarak nasıl yapıldığını youtube üzerinden izleyebilirsiniz. Yani artık daha da kolay peki bu düğümlü topuz modelini nerelerde kullanabiliriz. Özel günlerde kullanabiliriz ve resmi yerlerde de kullanabiliriz.

Kıvırcık Saçlara Özel Topuz Saç Modeli

Kıvırcık Topuz Saç Modelleri

Benim saçım kıvırcık, topuz saç modelleri falan yapamıyorum demeyin çünkü topuz modelleri her saça yapılıyor. Tabi ki de artık ModaSahili var. Her türlü saça her türlü renge topuz yapmanız mümkün!

Örgülü Topuz Saç Modeli

Örgülü Topuz Saç Modelleri

Örgülü topuz saç modelleri tabi ki de çok hoş bir görünüm katıyor ve bununla birlikte saçlarınızı daha zarif gösteriyor. Albenisi olan bir çekicilik katıyor. sade elbisenizle birlikte örgülü topuz da yaparsanız çok sade ve hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Normal Topuz Saç Modelleri

Normal Topuz Saç Modelleri

Adından da anlaşılacağı gibi basittir yapımı basittir görünümü basittir ve sadedir. yapılan kişiyi hoş gösterebilir. Bu kişiden kişiye değişecektir tabi ki de onun için videomuzu izleyip uygulamanızı öneriririz.

Dağınık Topuz Saç Modeli

Dağınık Topuz Saç Modelleri

Çok kolay uygulayabileceğiniz dağınık topuz saç modelleri hoş ve tatlı bir görünüm katıyor. Kesinlikle bir deneme amaçlı kendinize dağınık topuz modeli yapın ve görün yakışıyor mu size diye.

 

Dilerseniz aşağıdaki çeşitli topuz saç modelleri ‘nin bulunduğu foto galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

[…] Uluslararası bir saç modeli olan topuz saç modelleri Amerika’da, Avrupa’da, Anadolu’da, Asya’da hatta Holywood yıldız oyuncularında bile önemli bir yer tutuyor olması topuz modelinin hala devamlılığını sağlıyor. Topuz gerçekten de hoş ve tatlı bir görünüm sağlıyor. Topuz saç  […]

  FatmaYldz09 21 Ocak 2017 Cevapla
0 0

evde saçla uğraşmak çok zor ? yazı çok iyi olmuş baka baka yapıcam artık ?