website statistics

English Home Halı ve Paspas Modelleri

Ev dekorasyonunda pek çok bayanın ev aksesuarları için tercih ettiği markalardan biri English Home’dur. Özellikle çoğu bayan mutfak ve banyo aksesuarları için ev alışverişini English home mağaza ve internet sitesinden yapmaktadır. English Home’un özellikle halı ve paspas modelleri yoğun bir ilgi söz konusudur. English Home Halı/ Paspas modelleri evlerin salonlarında, mutfak ve banyolarda tercih edilmektedir. English home’un halı ve paspas modelleri genellikle country tarzı mobilyalara uygundur. Mavi ve pembe tonlarının hâkim olduğu paspas ve halılar da çiçek detayları hâkimdir. Çoğu Bayan English Home’un paspaslarını banyolarında kullanmaktadır. Özellikle beyaz mobilyaların hâkim olduğu mobilyalarla English Home’un halı ve paspas modellerini tercih edebilirsiniz.

Soft Halı ve Paspas Modelleri

English Home Halı Paspas Modelleri

Ev dekorasyonunda en önemli parçalardan biri halı ve paspaslar oluşturmaktadır. Özellikle English Home’un halılarını salonlarınızda kullanabilirsiniz. Büyük ve küçük boylarda evinizin ebatlarına uygun olarak seçebilme imkânınızın olduğu halılarla sizlerde country tarzını evlerinizde yansıtabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde country mobilyalara olan ilgiler yoğundur. Country mobilyalar genellikle soft renklerle uyum içerisindedir. English home’un ferforje ürünleri ile de evlerinizde şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Açık renk mobilyalarla English Home’un lila, pembe ya da mavi tonlu çiçekli halılarını tercih edebilirsiniz. Bu halılara uygun olarak evlerinizde çiçekli tablolar ve çerçeveler de kullanabilirsiniz.

 

English Home’un halı ve paspaslarını mutfaklarınızda da kullanabilirsiniz. Özellikle mutfağınızda kullanacağınız ferforje aksesuarlarla bu halılar uyum içerisinde olduğundan çoğu bayan mutfaklarında English Home halı ve paspaslarına yoğun bir ilgi göstermektedir. English Home’un halı ve paspasları çocuk odaları için de uygundur. Bu halıların en çok tercih edilmesinin sebebi çiçekli sade, soft bir yapıda olmasıdır. Özellikle evlerinin koridorlarını doldurmak isteyen bayanlar bu paspasları tercih edebilirler.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.