website statistics

Country Tarzı Mobilya ve Aksesuar Modelleri

Country tarzı mobilya modelleri özellikle son dönemlerde ev mobilyalar arasında en çok kullanılan mobilya modelleri olmaya başlamıştır. Eski ile yeniyi birleştiren country tarzı mobilyalar ile sizlerde evinizde hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Country tarzı mobilya modelleri genellikle açık renk olarak tercih edilmektedir. Country tarzı mobilya modellerinde en çok kullanılan renklerden biri mavidir. Mavi tonları country tarzını en iyi yansıtan renklerdendir. Özellikle pembe ile kombin lenen country tarzı mobilyalar evlerde şık görünüm sağlamaktadır.

Son Zamanlar Popüler olan Country Tarzı Mobilya

Country tarzı oturma odası

Country tarzı mobilya aksesuar modelleri ile sizlerde evlerinizde farklı dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Country tarzı mobilya modelleri için seçeceğiniz aksesuarlarda oldukça önemlidir. Özellikle ferforje aksesuarlar country tarzı mobilya modellerine uyum sağlamaktadır. Country tarzu mobilya modelleri ile kullanacağınız halı ve perdeler de oldukça önemlidir. Country tarzı mobilyalar ile çiçekli halıları tercih edebilirsiniz. Eğer mobilyalarınızı çiçek desenlerinde tercih ediyor iseniz perdelerinizin fonunu çiçeklerin renginde fakat sade, desensiz olarak tercih etmeniz gerekmektedir.

 

Country tarzı mobilyalar ile açık renkleri kullanmanız her zaman daha iyi olacaktır. Özellikle salonun zemini açık renkli olarak tercih etmeniz gerekmektedir. Country evler genellikle açık renklerde kombinlenmektedir. Açık renk salon takımlarını tercih ederseniz aksesuarlarınızı daha renkli tercih edebilirsiniz. Country tarzı mobilyalar ile salonlarınızda kanvas tablolar kullanabilirsiniz. Özellikle salonunuza uyumlu, soft renklerin hâkim olduğu çiçek desenli tabloları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra country tarzı salon takımlarına uyumlu olması açısından country TV sehpalarını tercih etmelisiniz.

Country Tarzı Mobilya Aksesuarları

Country tarzı koltuk takımı

Eğer salonunuz geniş ise mutlaka orta sehpa kullanmalısınız. Orta sehpanızın üzerinde salonunuzu hoş gösterecek ferforje aksesuarları tercih edebilirsiniz. Country tarzı mobilyalar ile duvar kâğıtlarını da tercih edebilirsiniz. Özellikle duvarın sadece bir bölümünün ayrıldığı duvar kâğıtlarını tercih edebilirsiniz. Duvar kâğıdı olan bölümü sizin için anlamlı olan fotoğrafların olduğu çerçeveler ile değerlendirebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıda bulunun Country Tarzı Mobilyalar ve Aksesuar galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.