website statistics

Çeşit Çeşit Sevgili Kombinleri

Modern çağın trendlerinden biri de sevgili kombinleri olmuştur. Sevgili olmak uyum sağlamaktır ve bu uyumu bireyler her alanda gerçekleştirme çabasıyla kombinler üretmektedirler. Genelde sokak modasında genç kızlarımızın önem verdikleri bu giyim tarzında kombin oluşturmak konusunda üstlerine yok dilerseniz tek tek başlıklar şeklinde inceliyelim;

 

Sevgili Saat Kombini

Sevgili Saat Kombinleri

Kombinler arasında tercih edilenlerin en başında saatler gelir. Bayan ve erkek için ayrı üretilen saatler aynı modelde olmakla beraber, gerek renk gerekse fotoğraflarla süslenerek sevgili kombini haline getiriliyor. Tarihle, yazıyla, fotoğrafla veya benzeri şekillerde süslemeleri çeşitlendirilebiliniz.

 

Sevgili Ayakkabı Kombini

Sevgili Ayakkabı Kombinleri

Saatler kadar süsleme imkanı olmayan bir kombindir. Bayan ayakkabılarının yüksek numaraları bulunmadığından genellikle erkek ayakkabı modeli tercih edilir. Sevgililer erkek ayakkabı modelinin kendilerine uygun numarasını alarak kombin yapabilirler. Markalar bu durumu fırsata dönüştürerek unisex ayakkabı üretimine başlamıştır. Avantajı bayanın erkek ayakkabı numarasından kendine uygununu araması yerine her iki cinsin de giyebileceği bir modelden rahatlıkla seçim yapabilmesidir.

 

Sevgili Tişört Kombini

Sevgili Tişört Kombinleri

Çok çeşitlendirilebilen bir kombin olduğu için tarzı yansıtması en kolay olan gruptur. Bu kombini hazır olarak alabileceğiniz gibi kendinizde tasarımlayabiliyorsunuz. Hazır gruplar mizahla süslenerek farklı renklerde sunuluyor. Bir tişörtte ‘tencere yuvarlanmış’ diğerinde ise ‘kapağını bulmuş’ yazılı kombinleri her yerde görmek mümkündür. Artık klişeleşmiş bazı gruplar; kral-kraliçe, king-queen, mr.-mrs., lo-ve gibi. Kendi tasarımızı yine farklı şekillerde oluşturabiliyorsunuz. Fotoğraf baskısı ile kombinleri özgünleştirebilirsiniz. Yazıyla ve tarihle süslemeler de yapabilirsiniz. Daha sade tercih ediyorsanız lacost tişörtler idealdir. Aynı renk ve modeldeki tişörtlerde oldukça şık görünmektedirler.

 

Sevgili Gömlek Kombini

Sevgili Gömlek Kombinleri

Tişört kadar özgünleştiremeyen bir modeldir. Aynı modelin aynı markasının alımıyla kombin yapılmış olur.  Sonuç olarak, sevgili kombini giyimde de ayakkabıda da varlığını hissettirmektedir. Önemli olan bireyin zevk ve tercihi doğrultusunda hareket etmesidir.

 

Dilerseniz çeşitli sevgili kombinleri ‘nin bulunduğu galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

0 0

Çift kombinleri çok iyi duruyo yakın zamanda bir çift almayı düşünüyorum.