website statistics

Başdöndüren Dekolteli Elbise Modelleri

Bayanların elbiselerde vazgeçemediği detaylardan biri de dekoltedir. Sırt ya da göğüs dekolteli elbise modelleri ile sizlerde katıldığınız gecenin yıldızı olabilirsiniz. Dekolte her ne kadar kadınlar için vazgeçilmez bir detay olsa da kullanımı oldukça zordur. Dekolteli elbiseler tercih edilirken vücut yapınız göz önünde bulundurulmalıdır. Yanlış dekolte tercihleri ile göz alıcılıktan uzaklaşıp itici dahi görünebilirsiniz.Dekolte yalnızca vücudunuzu başkalarına göstermek amacı ile kullanılmamalıdır. Dekolte tercihlerinizde amacınız çok daha seksi olmak, modaya uyum sağlamak ve güzelliğinizi ön plana çıkarmak olmalıdır. Bu nedenle kullanacağınız dekoltenin derinliği, nerede olacağı hangi kıyafetlerde ve nerelerde kullanılacağı çok önemlidir. 2017 dekolteli elbise modellerinden bazılarını sizin için bir arada topladık

Göğüs Dekoltesi Derin Yırtmaçla Birleşince

Bacak ve Göğüs Dekolteli Seksi Elbise

Her Vücut Tipine Göre Dekolteli Elbise Modelleri

Eğer boyunuz kısa ise dekolteyi göğüs kısmında kullanabilirsiniz. Örneğin V yakalı elbiseler ya da bluzlar kullanarak boynunuzu açıkta bırakarak çok daha uzun görünebilirsiniz.

Sırt Dekolteli Siyah Elbise

 

2017 dekolteli elbise modelleri arasında en çok tercih edilen elbiseler sırt dekolteli olanlardır. Özellikle boyu uzun ve fiziği düzgün olan kişilerin daha çok tercih etmesi gereken dekolte elbiseler arasında koyu kırmızı ve bordo renkleri tercih edebilirsiniz. Kolu uzun ve sade elbiseler derin sırt dekoltesi ile oldukça uyumlu olmaktadır.

Sırt Dekolteli ve Mini Etekli Parlak Elbise

Sırt dekolteleri derin olarak kullanılacak ise yalnızca bir tarafın açık olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Önden tamamen kapalı arkası V şekilli dekolte oldukça etkili olabilmektedir. Özellikle özel davetlerinizde kırmız ya da siyah gibi keskin renkleri dekoltelerde kullanarak gecenin tüm dikkatini üzerinizde toplayabilirsiniz.

Gogus Dekoltelİ Askisiz Elbise

Dekolte seçimlerinde kararsız olan ve ilk defa dekolte kullanacak kişilerin bacak dekoltesi ile başlaması önerilmektedir. Genellikle göğüs ya da derin sırt dekoltelerine göre bacak dekoltelerinin kullanımı daha kolaydır.

Dilerseniz yazımız ile ilgili galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.