website statistics

Baharın Vazgeçilmezi Pileli Etek Modelleri

Hemen hemen her 3 yılda bir modada akım olan pileli etek modelleri, 2016 yılının yazında ve kışında moda olmaya devam edecek gibi görünüyor. Ünlü modacıların kreasyonlarında çok sık yer verdiği pileli etek, uzun pileli, mini pileli, şifon pileli olarak çeşit çeşit karşımıza çıkıyor. 2016 Pileli Etek Modası genç bayanlar, dünya moda ikonları ve moda otoriteleri tarafından en şık etek tarzı olarak kabul gördü. 2016 kışında genel olarak ofis içi çalışan bayanlar tarafından tercih edilecek olan pileli etekler 2017 yazına da damga vurması gündemde. Hemen hemen her mağaza vitrininde karşımıza çıkan pileli etekler modanın geçmişe ne kadar meraklı ve sadık kaldığının bir göstergesi.

 

Pileli etekler nasıl kombine edilmeli

Baharın Vazgeçilmezi Pileli Etek Modelleri

Mini bir pileli etek tercih ediyorsanız bacaklarınız ön planda olacaktır. Güzel bacaklı hanımefendilerin tercihi olan mini pileli etek dar askılı bluz ve yüksek topuk ayakkabılarla en güzel kombin seçeneğidir. Eğer mini pileli eteğiniz canlı ve dikkat çeken renklerde ise özellikle beyaz bluz ve ayakkabı moda otoriteleri tarafından öneriliyor. Kalın bacaklı bayanlar mini pileli etekten uzak durmaları gerekiyor. Mini Pileli etek bacakların üst kısmını öne çıkardığı için, kalın bacaklı bayanlarda daha da kalın gözükmesine neden olacak.

Pileli Etek Kombinleri

Baharın Vazgeçilmezi Pileli Etek Modelleri

Eğer şifon bir pileli etek tercihiniz olacak ise insanlar tarafından dikkat çekileceksiniz. Şifon pileli etekler vücudu ön plana çıkartır eğer kilolu bir bayansanız şifondan da uzak durmalısınız. Şifon pileli etekler dikkati vücuda verdiği için giyeceğiniz tişörtlere dikkat etmelisiniz. Özelikle takılarınız sayesinde farklı espriler katabilir güzel görüntüler sergileyebilirsiniz.

 

Seçiminiz uzun bir pileli etek ise fazla kilolu bayanlar hariç her beden güzel gidebilecek bir etektir. Uzun bir boyunuz varsa uzun pileli etek size çok yakışacaktır. Kısa bir boya sahipseniz eğer uzun pileli etekten uzak durmalısınız. Bunun yerine kısa pileli etek tercihi size daha yakışacaktır. Uzun pileli etek kombinlerinizi özelikle sandaletle tamamlamanız uzun boylu hanımlar için çok şık bir görüntü olacaktır.

Dilerseniz pileli etek modelleri ‘nin bulunduğu galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.