website statistics

Birbirinden Şık Anne Kız Kombinleri

Gün geçmiyor ki gençler yeni bir akım daha başlatmasın. Şimdiler de en çok moda olan şeylerden biri anne kız kombinleri yani aynı kıyafetleri giymesi ve o şekilde nerede olacaklarsa orada anne kız aynı kıyafet ile birlikte birbirlerinin aynısının olduklarını kanıtlamaya çalışıyorlar. ,

Anne Kız Tasarım Kıyafet Modelleri

Anne Kız Tasarım Kıyafet Modelleri

Anne kız kombinleri veya farklı bir değişle konseptleri her yerde kullanılabilir. Örnek vermek gerekirse bu akım ilk başta doğum günlerinde ve özel günlerde kullanılmaya başlandı. Bir anne kızına doğum günü hazırlayıp bütün gerekli malzemeleri hazırladıktan sonrasında kızının ve kendinin ne giyeceğine karar vermek de yaşadığı zorluk yüzünden seçilmiş olan kostümlerden giyme kararı aldı. Ve bir küçük kızın doğum gününden itibaren hemen hemen herkesin bir şekilde uygun gördüğü kıyafetler şeklinde giyilmeye başlandı. Bazı bayanlar özel terziye diktirirlerken. Bazı bayanlarımız ise sadece beyaz bir bluz giyip kızına da aynı kombini denk getirmekle uygun görüldü.

Özel Tasarım Anne Kız Kombinleri

Anne Kız Tasarım Kıyafet Modelleri

Genellikle anne kız kombinleri diye başlayan bu akımın asıl amacı kızım bana daha çok benziyor havasını yaşattırmaktır. Anne ve çocuk giyilen bu kıyafetlerin en çok tercih edilenleri arasında: Eğer bir kızınız var ise dönemin prensesi ya da çizgi film karakteri olursunuz. Eğer erkek çocuğunuz var ise oda aynı şekilde belirli bir çizgi film karakteri olmanız en doğru karardır. Genellikle anne çocuk kıyafetlerinin içerisinde kostüm özelliği yanı sıra bütün gün rahat hareket edebilecek kostümlerinde seçilmesinde fayda vardır. Sebebi ise çocukların doğum günü ya da özel gün dinlemeden yaramazlık yapmaya devam edecek olmasıdır.  Anne çocuk tasarım kıyafet modelleri arasında en çok anne ve kız çocuğunun prenses olması baba ve oğullarının superman olması dikkat çekmişti. Tasarım olarak diktirebileceğiniz bu kıyafetin en güzel yanı her dilediğinde istediği bir çizgi film karakteri olabilecek olmasıdır.

 

Dilerseniz çeşitli Anne Kız Tasarım Kıyafet Modelleri ‘nin bulunduğu galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.