website statistics

2017 Etek Modelleri ve Kombinleri

 

Bayanları oldukça şık ve zarif göstermesinin yanında bayanların en çok tercih ettiği kıyafet türü olan etekler 2017 yılında da birçok modelle karşımız çıkmış bulunmaktadır. 2017 yılı etek modelleri ‘ni inceleyelim. Tesettür giyimi tercih edenler için çeşitli renk alternatifi olan belden eteğin kumaşından kalın kemer detayı olan uzun hafif bol kesim olan model, aynı modelin belde zincir detayı olan model. Uzun kloş gri renk üzerin de beyaz renk çizgileri ile belinde kumaş kemer detayı olan model. Dizden bir karış aşağı boyda olan bordo renkte deri olan kloş model. Çeşitli renk alternatifi olan diz altı kalem etekler. Mavi renk kalın pileli mini olan model.

Rengarenk Kloş Etek Modelleri

Diz Altı Kloş Etek Modelleri ve Kombinleri

Turkuaz rengin üzerine büyük mor renk çiçek deseni olan yarım kloş diz altı boyda olan model. Diz altı sarı renk yarım kloş olan model. Turuncu renk diz altı kloş olan model. Çeşitli renk seçenekleri olan kloş boy olarak dizden bir karış aşağıda olan model. Uzun vücudu saran etek kısmına doğru bollaşan gri renk penye olan modeldir. Uzun önü kısa olan desenli bol kesim olan model. Kalın pileli bol kesim üst kısmı kahverengi alt kısmı beyaz olan ayrıca etek ucuna doğru da kahverengi şerit detayı olan model.

2017 Etek Kombinleri

Diz Altı Kloş Etek Modelleri ve Kombinleri

Ayak bileğine kadar olan boyda bol kesim yandan dört düğmeli ve yine yandan dantel kurdele bağlama detayı olan model. Ayak bileğine kadar olan boyda bol kesim iki yandan cepli piti kare desenli belde deri kuşak detayı olan model. Belden oturan hafif bol kesim renk alternatifi olan ayak bileğine kadar olan boyda deri ve belde gold renk ince kemer detayı olan model. Renk alternatifi olan mini boyda vücudu tamamen saran modeldir.

Dilerseniz galerimizi ziyeret edip diğer etek modellerinede bakabilirsiniz.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

  Saadet Uzun 27 Ocak 2017 Cevapla
0 0

2017 ye uygun bulabildiğiniz etek kombininiz bukadarmı?

     Moda Sahili 27 Ocak 2017 Cevapla
    0 0

    Şimdilik bulduklarımız bu kadar ilerleyen günlerde bir çok kombin seçeneklerini paylaşacağız, ilginiz için teşekkür ederiz.